Sony Ericsson Forum - Wszystko o telefonach Sony Ericsson
Nie jesteś zalogowany.
[Czas wolny] jaki telefon chcialibyscie miec w przyszlosci ?
Jak na razie myślę o czymś z nowszej generacji SE, jak na przykład k750i, ponieważ mój k700i już nie jest w taki sposób wspierany, ideałem jak na razie byłby w800. Potrzebuję dość dobrego aparatu,...
Więcej:
Sony Ericson World: Funkcja zablokowana. Zaloguj się, aby mieć pełny dostęp do forum.