Sony Ericsson World - SEWorld.pl

Sony Ericsson Forum - Wszystko o telefonach Sony Ericsson

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-03-01 20:15:56

Rafalus
New member
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 4
Reputacja: 0 

Pang

http://i12.tinypic.com/5zdybfr.gif


Pang-bardzo wciągająca gra,z pewnością znana starszym graczom,np. z komputerów Amiga.Wersja na komórki jest wierną kopią oryginału-posiada super kolorową grafiką oraz dużą grywalność.Zabawa polega na rozbijaniu latających kul.Każda trafiona kula dzieli się na dwie mniejsze,które po kolejnym podziale znikają.Zetknięcie z kulą powoduje utratę życia.Kule rozbijamy przy pomocy wystrzeliwanej pionowo liny.Z rozbijanych kul spadają często bonusy-np. nowa broń,dodatkowy czas,życie,itp.Gdy pozbędziemy się wszystkich latających "stworzeń" przechodzimy na kolejną planszę,posiadającą nową grafikę i dodatkowe utrudnienia.


Sony Ericson World: Funkcja zablokowana. Zaloguj się, aby mieć pełny dostęp do forum.


 
 
 

2008-03-01 20:15:56



#2 2008-03-01 20:17:40

Rafalus
New member
Zarejestrowany: 2008-03-01
Posty: 4
Reputacja: 0 

Re: Pang

inne linki:

Sony Ericson World: Funkcja zablokowana. Zaloguj się, aby mieć pełny dostęp do forum.




Sony Ericson World: Funkcja zablokowana. Zaloguj się, aby mieć pełny dostęp do forum.




Sony Ericson World: Funkcja zablokowana. Zaloguj się, aby mieć pełny dostęp do forum.




PzdR


 
 
 

Stopka forum

Sony Ericsson World is Powered by