Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/common.php on line 59 Bluetooth Hacking / Sony Ericsson World - SEWorld.pl

Sony Ericsson World - SEWorld.pl

Sony Ericsson Forum - Wszystko o telefonach Sony Ericsson

Nie jesteś zalogowany.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 468 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 469 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 468 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 469

#1 2008-03-21 11:07:37

iregg
Member
Zarejestrowany: 2008-03-21
Posty: 49
Reputacja: 4 

Bluetooth Hacking

-Bluejacking'u Jest to wysyłanie wiadomości(Wizytówek - Vcard'ów) na coolT do niewinych i nic nie spodziewających się osób. Nie jest to karalne i w 125,5% Legalne ponieważ nikomu krzywda się nie dzieje. A co lepsze nie wymagaja one akceptacji.

Ciekawostka: Bluejacking stal się tak sławnym sposobem na zabawe iż nawet powstał sport z tym związany. A mianowicie wyscigi po centrach han dlowych i innych publicznych miejscach kto wiecej osob Bluejacking'uje w jakimś okreslonym czasie.

Bluehacking - polega na sparowaniu czyjejś komurki(zaakceptowania połączenia\Dodaniu swojego sprzętu do urządzeń ofiary)
Jest to nielegalne. Poniewaz naruszamy czyjąś prywatność poprzez włamanie. Najlepszym programem do tego jest BTINFO który nejlepiej dziła na SE jest tam najwiecej dostepnych opcji.

Programy działaj nakażdym telefonie ktory ma obsluge Javy na coolT.

Pare programów na coolT wraz z opisami:
Bloover 2 - The Bluetooth Hoover - narzędzie do tworzenia audytów bezpieczeństwa dla telefonów komórkowych. Symuluje różnego rodzaju ataki, a pod koniec testów tworzy raport.

BluetoothMessager - Prosty komunikator przez bluetooth. Możliwość tworzenia konferencji z więcej niż 2 osobami na chacie (nie sprawdzone).
coolT Info - Jest to jedna z "najpotężniejszych" aplikacji, dzięki której jest możliwość przejęcia kontroli nad całym telefonem "ofiary". Program ma wiele opcji np. możliwość wykonywania połączeń, czytanie i pisanie SMSów, przeglądanie książki telefonicznej, zarządzanie ustawieniami telefonu (dzwonki) itp.

BTExplorer - Program dla bluejackerów. Jego zaletą jest możliwość tworzenia własnych wizytówek bezpośrednio przed "atakiem". Ponadto, gdy nie mamy pomysły na wiadomość wysłać fajną buźkę. Inną ciekawą opcją jest możliwość automatycznego wysyłania wizytówek (ta opcja szybko rozładowuje baterię).

Chat2U - Program do chatowania przez bluetooth. Mozliwość dodawania ikonek do użytkowników. Konferencja dla więcej dla 2 osób (nie sprawdzone). W nokiach nie zawija tekstu i widać tylko początek wypowiedzi w SE działa bez problemu.

EasyJack 2 - Funkcjonalność ma bardzo podobą do do BTExplorera (wysyłanie wizytówek, automatyczne wysyłanie wizytówek), posiada ciekawą opcję "Alert Mode", która sygnalizuje pojawienie się nowego urządzenia coolT. Jest to płatny program, wersja demo pozwala na uruchomienie go kilka razy.

MobiLuck - Program wysyła zdjęcia i wiadomości do innego urządzenia z włączonym coolT przez potrzeby parowania. Wyszukuje urządzenia i sygnalizuje odpowiednim dźwiękiem.

my2thing - Program do chatowania i flirtowania przez bluetooth. Pierwsza opcja to wysyłania tzw. "profili" do innych osób z coolT. Druga opcja to chatowania z posiadaczami tej aplikacji. Ładna oprawa graficzna, działa też na smartphonach. Program jest płatny.

Sony Ericson World: Funkcja zablokowana. Zaloguj się, aby mieć pełny dostęp do forum.

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/kuba/seworld.pl/uploads/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/image_upload/image_upload.php on line 30

 
 
 

2008-03-21 11:07:37Stopka forum

Sony Ericsson World is Powered by