Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/common.php on line 59 co myślicie o tej sieci / Sony Ericsson World - SEWorld.pl

Sony Ericsson World - SEWorld.pl

Sony Ericsson Forum - Wszystko o telefonach Sony Ericsson

Nie jesteś zalogowany.

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 468 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 469 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 468 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/parser.php on line 469

#1 2008-04-27 13:37:38

iregg
Member
Reputacja: 4 

co myślicie o tej sieci

Nowa sieć, ale weszła na polski rynek bardzo pewnie i dorobiła się już ponad miliona klientów. Ja nie zmieniłem jeszcze sieci, ale gdybym miał zmieniac to raczej na play, bo po przejrzeniu ich promocji jestem aż zdziwiony, że mają ich tak wiele i tak atrakcyjne. A co wy myślicie o playu?

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/home/kuba/seworld.pl/uploads/) is not within the allowed path(s): (/usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/gloria/domains/seworld.pl/public_html/include/image_upload/image_upload.php on line 30

2008-04-27 13:37:38

Stopka forum

Sony Ericsson World is Powered by