|
moim zdaniem najlepsze gry sa z gameloftu przez aniuoleq
|
0 |
1723 |
2008-03-08 12:46:44 przez aniuoleq |
|
jestem tu nowa...po raz pierwszy kupilam se bo ... przez aniuoleq
|
0 |
1645 |
2008-03-08 12:43:59 przez aniuoleq |
|
Ufo ---> talerz [Rozrywka.] Skojarzenia przez Isakir
|
0 |
1670 |
2008-03-08 12:19:59 przez Isakir |
|
kupa krokodyla.... [Rozrywka.] Niekonczaca sie historia przez Thaurin
|
0 |
1864 |
2008-03-08 10:23:07 przez Thaurin |
|
1 000 000 i 75 897 pkt [Rekordy] Milionerzy 3D przez zuczek12
|
0 |
1689 |
2008-03-08 10:09:42 przez zuczek12 |
|
cif ruleZ [Humor] zagadki2=) przez zuczek12
|
0 |
1731 |
2008-03-08 10:08:29 przez zuczek12 |
|
super stronka .........napewno ja odwiedze przez zuczek12
|
0 |
1658 |
2008-03-08 10:06:16 przez zuczek12 |
|
Ja tez mam ten problemi usuwanie zbednych gier ... przez zuczek12
|
0 |
1683 |
2008-03-08 10:04:53 przez zuczek12 |
|
Witam wszystkich uzytkowników tego forum oraz ... przez zuczek12
|
0 |
1690 |
2008-03-08 10:03:07 przez zuczek12 |
|
siemka i pozdrawiam wszystkich zarejestrowanych przez Mateusz_06
|
0 |
1652 |
2008-03-08 09:52:57 przez Mateusz_06 |
|
itd. [Komentarze dotyczące gier java] Jaka macie rozdz telefonu ? przez Mateusz_06
|
0 |
1657 |
2008-03-08 09:51:21 przez Mateusz_06 |
|
siemanko yo! [Powitalnia] Witanie na raz ale dobry przez khkamil
|
0 |
1697 |
2008-03-07 23:46:04 przez khkamil |
|
blizniak [Rozrywka.] Skojarzenia przez kamil3211
|
0 |
1673 |
2008-03-07 21:09:16 przez kamil3211 |
|
LOst nawet nawet mam gre spoko odkrywa sie inne... przez kamil3211
|
0 |
1684 |
2008-03-07 21:07:20 przez kamil3211 |
|
ja pop hiphop i tehno czasem [Czas wolny] Jakiej muzyki słuchacie ? przez kamil3211
|
0 |
1605 |
2008-03-07 21:05:48 przez kamil3211 |
|
ja gram w pilke z kumplami po szkole przez kamil3211
|
0 |
1619 |
2008-03-07 21:04:48 przez kamil3211 |
|
w-f i basen ;p [Czas wolny] Wasz ulubiony przedmiot przez kamil3211
|
0 |
1670 |
2008-03-07 21:03:55 przez kamil3211 |
|
ja hodze do szkoły muzycznej i gram na Akordeonie przez kamil3211
|
0 |
1687 |
2008-03-07 21:01:47 przez kamil3211 |
|
glosuje oczywiście na motorole chociaz niekto... przez michal_1358
|
0 |
1574 |
2008-03-07 20:23:16 przez michal_1358 |
|
..czująć że cos miał na nodze była to ... przez Szpaq
|
0 |
1658 |
2008-03-07 20:03:19 przez Szpaq |
|
hahahahaha, smiechowe ale mi wyszło ze spaÅ... przez michal_1358
|
0 |
9768 |
2008-03-07 19:56:51 przez michal_1358 |
|
Wystarczy podać e-mail i opowieść ,ale na tw... przez Patryk SE W200i
|
0 |
1740 |
2008-03-07 19:53:59 przez Patryk SE W200i |
|
odpływy [Rozrywka.] Gra w literke! przez michal_1358
|
0 |
1698 |
2008-03-07 19:47:26 przez michal_1358 |
|
Cześć. Lubię komórki , ich oprogramowanie i... przez Patryk SE W200i
|
0 |
1730 |
2008-03-07 19:41:00 przez Patryk SE W200i |
|
Cześć wam (mówiąc "WAM" mam na my... przez Patryk SE W200i
|
0 |
1719 |
2008-03-07 19:35:54 przez Patryk SE W200i |
|
Hejka. I fajnie ,że słuchasz Hip Hop ,ale ZAR... przez Patryk SE W200i
|
0 |
1631 |
2008-03-07 19:33:49 przez Patryk SE W200i |
|
Cześć jestem TU nowy. I trzeba pisac sześć ... przez Patryk SE W200i
|
0 |
1653 |
2008-03-07 19:30:54 przez Patryk SE W200i |
|
SE w580i rozdzielczość 240x320, chyba trudnie... przez Sawyer
|
0 |
2466 |
2008-03-07 19:09:57 przez Sawyer |
|
Przy wcześniejszych wersjach wybierałem PES'a... przez Sawyer
|
0 |
1659 |
2008-03-07 19:06:25 przez Sawyer |
|
Ja bym wolał k550i. Nowszy (nowsza platforma),... przez Sawyer
|
0 |
1707 |
2008-03-07 19:04:03 przez Sawyer |