|
A gdzie niby te sensowne posty mam pisac-w przy... przez Hozee
|
0 |
2147 |
2008-06-27 15:27:26 przez Hozee |
|
fajne z piaty raz sie witam ale ponoc lepiej s... przez Hozee
|
0 |
2155 |
2008-06-27 15:22:26 przez Hozee |
|
fajne:) z piaty raz sie witam ale ponoc lepiej... przez Hozee
|
0 |
2174 |
2008-06-27 15:22:26 przez Hozee |
|
szczerze to zgadzam sie ze wszyskimi
Szefostwo ... przez Hozee
|
0 |
826 |
2008-06-27 15:21:19 przez Hozee |
|
a ja mam k550i i to tez calkiem fajny telefonik przez Hozee
|
0 |
2175 |
2008-06-27 15:18:34 przez Hozee |
|
pozdroweczki [Powitalnia] Siema Witam Was przez Hozee
|
0 |
2245 |
2008-06-27 15:17:46 przez Hozee |
|
eloooooooo [Powitalnia] YO przez Hozee
|
0 |
2301 |
2008-06-27 15:17:06 przez Hozee |
|
siema swiezak jestem u was
mam k550i i postano... przez Hozee
|
0 |
854 |
2008-06-27 15:15:31 przez Hozee |
|
mi tam ten telefonik sie podoba przez sebastian558989
|
0 |
2321 |
2008-06-27 14:30:44 przez sebastian558989 |
|
nie ma co porównywać - bierz k800i przez sebastian558989
|
0 |
2300 |
2008-06-27 14:27:17 przez sebastian558989 |
|
siatka, kolarstwo [Czas wolny] Jaki sport uprawiacie???? przez sebastian558989
|
0 |
2217 |
2008-06-27 14:26:41 przez sebastian558989 |
|
Siata, pływanie, piłka nożna i koszykówka... przez radioactiv213
|
0 |
2275 |
2008-06-27 13:47:23 przez radioactiv213 |
|
Dlaczego blondynka stoi w zimie w kącie ???
Bo... przez radioactiv213
|
0 |
879 |
2008-06-27 13:42:30 przez radioactiv213 |
|
smerfy
magiczny autobus
bolek i lolek
reksio
gu... przez kosa1908
|
0 |
891 |
2008-06-27 13:20:49 przez kosa1908 |
|
Very interesting and beautiful site. It is a lo... przez LigreeratsPes
|
0 |
2202 |
2008-06-27 13:18:48 przez LigreeratsPes |
|
jednak, że był gejem i chciał jakiegoś chł... przez kosa1908
|
0 |
2228 |
2008-06-27 13:18:19 przez kosa1908 |
|
www.runescape.com [Rozrywka.] Gry Internetowe przez kosa1908
|
0 |
2332 |
2008-06-27 13:11:39 przez kosa1908 |
|
Logitech
kubek czy szklanka [Rozrywka.] X Czy Y przez Sylwia1
|
0 |
861 |
2008-06-27 13:10:36 przez Sylwia1 |
|
anarchia [Rozrywka.] Gra w literke! przez Sylwia1
|
0 |
2328 |
2008-06-27 13:09:14 przez Sylwia1 |
|
telefon -> komórka [Rozrywka.] Skojarzenia przez Sylwia1
|
0 |
2298 |
2008-06-27 13:08:18 przez Sylwia1 |
|
poza wymaganiami gra jest naprawde niezla..a i... przez lysiutki87
|
0 |
2309 |
2008-06-27 12:44:10 przez lysiutki87 |
|
*#06# numer imei telefony ale to chyba kazdy wie przez lysiutki87
|
0 |
0 |
2008-06-27 12:40:41 przez lysiutki87 |
|
SniperS: "pono? na k550i mo?na wbudowana opcj? ... przez lysiutki87
|
0 |
2289 |
2008-06-27 12:37:37 przez lysiutki87 |
|
ja mam 15 ale myślę, że spokojnie przewinęÅ... przez lysiutki87
|
0 |
10414 |
2008-06-27 12:36:08 przez lysiutki87 |
|
Lepszy k800.
Chociaż i tak wybrałabym K550i
P... przez daguss96
|
0 |
855 |
2008-06-27 12:33:05 przez daguss96 |
|
Moja klapka sie trzyma bardzo dobrze ; ))
Choci... przez daguss96
|
0 |
834 |
2008-06-27 12:29:58 przez daguss96 |
|
Zdecydowanie K800 ; DD [Telefony] k800 czy k550 przez daguss96
|
0 |
2246 |
2008-06-27 12:28:58 przez daguss96 |
|
Super pomysł .! ; > [Propozycje] Toplisty przez daguss96
|
0 |
2266 |
2008-06-27 12:25:51 przez daguss96 |
|
Ja też się zgadzam.
Bo to racja że trochę t... przez daguss96
|
0 |
847 |
2008-06-27 12:24:51 przez daguss96 |
|
Według mnie to dobry pomysł z tym sprawdzianem. przez daguss96
|
0 |
2166 |
2008-06-27 12:15:08 przez daguss96 |