|
Slucham prawie kazdej...Nie lubie hip-hopu ale ... przez malygol
|
0 |
2462 |
2008-06-27 21:51:10 przez malygol |
|
Moj Se k750 i jest bardzo fajny i mi starczy...... przez malygol
|
0 |
2452 |
2008-06-27 21:50:29 przez malygol |
|
I slusznie ze sie liczy do sredniej...Religia j... przez malygol
|
0 |
2285 |
2008-06-27 21:49:02 przez malygol |
|
Narutoo?? Fajne ...Bardzo fajne...Smieszne i wo... przez malygol
|
0 |
2415 |
2008-06-27 21:47:12 przez malygol |
|
najgorsze dla mnie są simsy (nienawidze na kom... przez kubalaka
|
0 |
2251 |
2008-06-27 19:59:46 przez kubalaka |
|
ja mam 128x160(SE k510i) [Komentarze dotyczące gier java] Jaka macie rozdz telefonu ? przez kubalaka
|
0 |
2199 |
2008-06-27 19:58:15 przez kubalaka |
|
Dla mnie najlepszą grą jest stanowczo gothic ... przez kubalaka
|
0 |
2344 |
2008-06-27 19:57:20 przez kubalaka |
|
Ja narazie mam 12 ale większość po usuwalem ... przez kubalaka
|
0 |
2299 |
2008-06-27 19:56:04 przez kubalaka |
|
Gada blondynka, z jakimś gościem na czacie:
-... przez radioactiv213
|
0 |
834 |
2008-06-27 18:50:15 przez radioactiv213 |
|
Na lekcji Plastyki dzieci rysują sporty zimowe... przez radioactiv213
|
0 |
2318 |
2008-06-27 18:46:31 przez radioactiv213 |
|
usiadlem na z ksiedzem bo nienawidzi Snoop Doga przez fedrusia
|
0 |
2284 |
2008-06-27 18:27:53 przez fedrusia |
|
aktor [Rozrywka.] Gra w literke! przez fedrusia
|
0 |
2307 |
2008-06-27 18:25:39 przez fedrusia |
|
opał - kominek [Rozrywka.] Skojarzenia przez fedrusia
|
0 |
2269 |
2008-06-27 18:23:12 przez fedrusia |
|
czaiło się na niego cos a bylo to... przez fedrusia
|
0 |
2239 |
2008-06-27 18:19:59 przez fedrusia |
|
serial byl swietny a co do gierki nia mialem ok... przez fedrusia
|
0 |
2236 |
2008-06-27 18:17:07 przez fedrusia |
|
wedlug mnie nie ma lepszego telefonu niz k800 przez fedrusia
|
0 |
2335 |
2008-06-27 18:15:33 przez fedrusia |
|
wedlug mnie nie ma lepszego telefonu niz k800:) przez fedrusia
|
0 |
2271 |
2008-06-27 18:15:33 przez fedrusia |
|
siemanko wszystkim. fajnie ze forum powrocilo przez fedrusia
|
0 |
2453 |
2008-06-27 18:13:01 przez fedrusia |
|
siemanko wszystkim. fajnie ze forum powrocilo:) przez fedrusia
|
0 |
2337 |
2008-06-27 18:13:01 przez fedrusia |
|
Wf, polski, angielski [Czas wolny] Wasz ulubiony przedmiot przez kroczek
|
0 |
2266 |
2008-06-27 15:50:37 przez kroczek |
|
węgiel -> opał [Rozrywka.] Skojarzenia przez Sylwia1
|
0 |
2281 |
2008-06-27 15:49:24 przez Sylwia1 |
|
Jestem jaknajbardziej za a dlaczego
bo tak a ni... przez Hozee
|
0 |
841 |
2008-06-27 15:48:50 przez Hozee |
|
stare bajki co mogly czegos nauczyc
jakis tam z... przez Hozee
|
0 |
889 |
2008-06-27 15:40:21 przez Hozee |
|
WTEM!!!!
gdzies w odleglej galaktyce..... przez Hozee
|
0 |
847 |
2008-06-27 15:36:37 przez Hozee |
|
szklanka
akordeon? czy kaloryfer? przez Hozee
|
0 |
852 |
2008-06-27 15:35:36 przez Hozee |
|
fajnie wyglada na screenie ale raczej watpie ab... przez Przemeksis624
|
0 |
2175 |
2008-06-27 15:34:56 przez Przemeksis624 |
|
ja gralem na moim k550i
calkiem calkiem
widzial... przez Hozee
|
0 |
816 |
2008-06-27 15:34:32 przez Hozee |
|
witajcie
standartowo-mam k550i
niestandartowo?... przez Hozee
|
0 |
885 |
2008-06-27 15:31:59 przez Hozee |
|
No więc ja interesuję się "robieniem&qu... przez kroczek
|
0 |
2288 |
2008-06-27 15:30:56 przez kroczek |
|
SPAM to żaden konkurs nie jest temat ląduje w... przez Przemeksis624
|
0 |
2330 |
2008-06-27 15:29:28 przez Przemeksis624 |