|
ja w te gre gram choćby dla samej grafiki ale ... przez Marcos2233
|
0 |
1393 |
2008-04-05 20:12:29 przez Marcos2233 |
|
Gra jest super !!!! grafika wymiata ale 6 miala... przez Marcos2233
|
0 |
1460 |
2008-04-05 20:10:20 przez Marcos2233 |
|
wg. mnie to bedzie fajna sieć, tanio, fajne pr... przez aklaszok
|
0 |
1415 |
2008-04-05 19:52:57 przez aklaszok |
|
szkoda że w moim fonie nie mogę w nią grać ... przez aklaszok
|
0 |
1412 |
2008-04-05 19:50:51 przez aklaszok |
|
najgorsza gra,,,,,,, Wężyk w starej motoroli ... przez aklaszok
|
0 |
1439 |
2008-04-05 19:46:59 przez aklaszok |
|
Assains Creed
Prince of Persia 2 przez aklaszok
|
0 |
603 |
2008-04-05 19:44:50 przez aklaszok |
|
176/220 [Komentarze dotyczące gier java] Jaka macie rozdz telefonu ? przez aklaszok
|
0 |
1391 |
2008-04-05 19:43:26 przez aklaszok |
|
Gra jest do d*py lepiej ściągnąć emulator i... przez aklaszok
|
0 |
1452 |
2008-04-05 19:42:13 przez aklaszok |
|
około 7, było 40 ale wykasowałem przez aklaszok
|
0 |
1389 |
2008-04-05 19:40:17 przez aklaszok |
|
"opisz dokładniej to bo nie wiem czy ci chodzi... przez DiiL
|
0 |
1405 |
2008-04-05 18:11:56 przez DiiL |
|
chce ktoś zagrać 1vs1?? zglaszac sie pod nr g... przez Przemeksis624
|
0 |
1301 |
2008-04-05 17:00:18 przez Przemeksis624 |
|
hehe dobre [Humor] kawały przez Przemeksis624
|
0 |
1448 |
2008-04-05 16:59:09 przez Przemeksis624 |
|
na twoim miejscu brał bym k800 przez Przemeksis624
|
0 |
1350 |
2008-04-05 16:57:54 przez Przemeksis624 |
|
Egipt mi tam było za gorąco [Czas wolny] Najlepsze wakacje przez Przemeksis624
|
0 |
1346 |
2008-04-05 16:56:41 przez Przemeksis624 |
|
wystarczy wkleic link jak wstawiasz gre a jak n... przez Przemeksis624
|
0 |
1350 |
2008-04-05 16:55:52 przez Przemeksis624 |
|
fajna gra tylko nudzi sie szybko przez Przemeksis624
|
0 |
1372 |
2008-04-05 16:54:32 przez Przemeksis624 |
|
wole orange [Nowości w świecie GSM] Mobilking - kolejny operator... przez Przemeksis624
|
0 |
1417 |
2008-04-05 16:53:35 przez Przemeksis624 |
|
wiadomo ale tej gry jeszcze nie widziałem przez Przemeksis624
|
0 |
1333 |
2008-04-05 16:52:59 przez Przemeksis624 |
|
"niewiecie moze czy mozna wgrac na komórke now... przez Szpaq
|
0 |
1412 |
2008-04-05 16:24:18 przez Szpaq |
|
Ludzie piszecie że chcecie byc uploaderami ale... przez Szpaq
|
0 |
1381 |
2008-04-05 16:22:54 przez Szpaq |
|
Najlepsze to w Egipcie , a najgorsze w Japoni... przez Jaro110
|
0 |
1424 |
2008-04-05 15:33:59 przez Jaro110 |
|
Lancer IX i Subaru Impreza WRC [Czas wolny] Jakie samochody Wam się podobaja ? przez Jaro110
|
0 |
1374 |
2008-04-05 15:30:51 przez Jaro110 |
|
biegi narciarskie [Czas wolny] Jaki sport uprawiacie???? przez Jaro110
|
0 |
1389 |
2008-04-05 15:29:13 przez Jaro110 |
|
troche techno, popu... [Czas wolny] Jakiej muzyki słuchacie ? przez Jaro110
|
0 |
1386 |
2008-04-05 15:28:03 przez Jaro110 |
|
Jeszcze nie wiem jakie forum muszę przeczytać... przez Max
|
0 |
1423 |
2008-04-05 14:59:48 przez Max |
|
Dziadkowi zachciało sie amorów i mówi do bab... przez Jaro110
|
0 |
1413 |
2008-04-05 14:03:14 przez Jaro110 |
|
gra się najlepiej na max wymaganiach, fifa tez... przez markussokrates
|
0 |
1355 |
2008-04-05 13:10:12 przez markussokrates |
|
tak działa na viscie , gra obecnie z najlepszÄ... przez markussokrates
|
0 |
9216 |
2008-04-05 13:08:16 przez markussokrates |
|
ja ok 238 ale musze zrobic drobną selekcje bo ... przez markussokrates
|
0 |
1376 |
2008-04-05 13:05:04 przez markussokrates |
|
prince of persia, sprintel cell daboul agent przez markussokrates
|
0 |
1362 |
2008-04-05 13:03:37 przez markussokrates |