Sony Ericsson Forum - Wszystko o telefonach Sony Ericsson
Nie jesteś zalogowany.
Zamienie Się Motorolą e398 lub Sagemem my411x za jakiegoś Sony ericssona;]
Motorola E398 - Stan Bardzo Dobry
Papiery
Oryginalne Pudełko
Ładowarka
Kabel Usb
Płyta ze Sterownikami
Sagem my411x - Stan Bardzo Dobry
Oryginalne Pudełko
Papiery
Gwarancja Na 15 miesięcy
Ładowarka
Zestaw Słuchawkowy
Do telefonu mogę dorzucić kartę pamięci 512 mb
Najlepiej jeśli by ktoś chciał to mogę się zamienić na Sony Ericssona k610i może nie być papierów - tylko żeby był działający kabel USB ;] I żeby nie było w nim żadnych usterek.
Mogę też się zamienić na jakiegoś innego sony ericssona. Ale żeby była karta pamięci i USB albo Adapter do komputera podłanczany do USB.